Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Representatives in Faculties' Councils

Wydział

Imię i nazwisko

Data upływu kadencji

E-mail

 

Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii (2 przedstawicieli)

Aleksandra Wielento

2021-10-04

aleksandra.wielento@doctoral.uj.edu.pl

 

Beata Rysiewicz

2021-10-04

beata.rysiewicz@doctoral.uj.edu.pl

 

Biologii (6 przedstawicieli)

Magdalena Walczak

2021-12-05

magdalena.walczak@doctoral.uj.edu.pl

 

Witold Morek

2021-12-05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rita Rakowska

2021-04-01

rita.rakowska@doctoral.uj.edu.pl

 

Jolanta Luźniak

2021-04-01

   

Chemii (4 przedstawiciel)

Agata Olszewska

2020-06-21

agata.mrowiec@doctoral.uj.edu.pl

 

Tomasz Berniak

2019-06-06

tomasz.berniak@student.uj.edu.pl

 

 Aneta Krasowska

2020-09-06

aneta.krasowska@doctoral.uj.edu.pl

 

Agnieszka Rydz

2020-09-06

agnieszka.rydz@doctoral.uj.edu.pl

 

Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej (4 przedstawicieli)

Kamil Dulski

2020-05-17

kamil.dulski@doctoral.uj.edu.pl

 

Agnieszka Grabarek

2019-12-07

agnieszka.grabarek@uj.edu.pl

 

Ewelina Kubicz

2019-05-15

ewelina.kubicz@doctoral.uj.edu.pl

 

Anna Wójtowicz

2020-04-20

ania.wojtowicz@doctoral.uj.edu.pl

 

Filologiczny (3 przedstawicieli)

Piotr Dyguś

2020-11-13

piotr.dygus@doctoral.uj.edu.pl

 

Agnieszka Ścibior

2020-11-13

agnieszka.scibior@doctoral.uj.edu.pl

 

Magdalena Wąsowicz

2020-11-13

md.wasowicz@gmail.com

 

Filozoficzny (3 przedstawicieli)

Agnieszka Proszewska

2020-11-20

agnieszka.proszewska@gmail.com

 

Kamil Michalik

2020-11-20

kamill.michalik@gmail.com

 

Ewa Radomska

2020-11-20

ewa.radomska@uj.edu.pl

 

Geografii i Geologii (3 przedstawicieli)

Weronika Baliniak

2021-10-10

weronika.baliniak@doctoral.uj.edu.pl

 

Dawid Piątek

2021-10-10

dawid.piatek@doctoral.uj.edu.pl

 

Izabela Guzik

2021-10-10

iza.guzik@doctoral.uj.edu.pl

 

Historyczny (2 przedstawicieli)

Michał Kulpa

2020-05-25

michal.kulpa@student.uj.edu.pl

 

Szymon Walkowski

2020-05-25

szymon.walkowski933@gmail.com

 

Matematyki i Informatyki (2 przedstawicieli)

Bartmłomiej Kielak

2021-10-15

bartlomiej.kielak@im.uj.edu.pl

 

Stanisław Szufa

2021-10-15

s.szufa@gmail.com

 

Polonistyki (3 przedstawicieli)

Zuzanna Berendt

2021-03-13

zuzanna.berendt@student.uj.edu.pl

 

Sylwia Papier

2021-06-19

sylwia.papier@uj.edu.pl

 

Katarzyna Waligóra

2021-06-19

katarzyna.waligora@gmail.com

 

Prawa i Administracji (3 przedstawicieli)

Jan Bazyli Klakla

2020-05-15

jan.bazyli.klakla@doctoral.uj.edu.pl

 

Piotr Eckhardt

2020-05-15

piotr.eckhardt@doctoral.uj.edu.pl

 

Łukasz Chyla

2020-11-22

lukasz.chyla@doctoral.uj.edu.pl

 

Studiów Międzynarodowych i Politycznych (2 przedstawicieli)

Ewelina Morawska

2021-10-08

ewelina.morawska@student.uj.edu.pl

 

Adrian Brona

2021-10-08

adrian.brona@uj.edu.pl

 

Zarządzania i Komunikacji Społecznej (1 przedstawiciel)

Żanna Osikowicz

2021-04-25

zanna.osikowicz@gmail.com

 
 

Wydział Lekarski

Anna Kańtoch

2017-10-20

anna.kantoch@gmail.com

 

3 przedstawicieli

Katarzyna Ciaćma

2017-10-20

katarzyna.ciacma@gmail.com

 

 

Sabina Lichołai

2017-10-20

sabina.licholai@uj.edu.pl

 

Wydział Farmaceutyczny (1 przedstawiciel)

Józef Mizera

2019-10-25

jozef.mizera@uj.edu.pl

 
 

Wydział Nauk o Zdrowiu (2 przedstawicieli)

Joanna Sułkowska 

2019-09-28

sulkowska.joasia@gmail.com

 

Justyna Kot

2019-09-28

justynakiel6@wp.pl